Cumartesi, Şubat 18, 2012

Gömü-lü"Takma kafana" dedi. 
Bugün olan, yarın ölürmüş.
Yarın ölen de bugün gömü... 
Neyi takmayayım ki şimdi? Ölüyü mü, diriyi mi?13 yorum:

Burhan dedi ki...

olmuşsa ölmüşe, ölmüşse olmuşa çare yok sanırım.

D!mple Rock dedi ki...

olmuşla ölmüşe çare yok bence. geri kalan herşey için masterfart.

Burhan dedi ki...

kapı her parayı açar bence de

D!mple Rock dedi ki...

Ov. çokzeldi bu bayım.
Bugün ölen yarın gömü mü yazsaydım acep, öldükten sonra bilinen sözde kıymetleri hesaba kataraktan.

semaca dedi ki...

her şey hatıralardan ibaret... ölüler, diriler, gömülüler, gömüler...
dün, bügün, yarın....

küçük bir şiirim sana...

"Oysa,.....
Yarın artık bugündür….
Hatta o da bir anda
Dün olursa hiç şaşma…
Yarın dündü aslında….
Yarın ne kadar sürer Anna?……………………."

sevgiyle inadına inadına hayata :))

Burhan dedi ki...

sayın değerli kişi aslında 4 satırlık bir yazıyı birden çok şekilde evirip çevirip anlamını bozmadan morfolojisinin içine edebiliriz. Elbette Hakka yürüyen bir kişinin sözde ve özde kıyametlerini ele alıp olmadık kişileri olmayacak yollarla da ifşa edebiliriz. Kelime mühendisliği tahsilatınızı saygıyla selamlıyor, geriye kalan taksiratımız için ise okuyucularızdan hiç de af dilemiyorum ki zaten onlardan biri ben oluyorum. Daha afyonum patlamamışken yaptığım bu yorumu zaten hiç mi hiç anlamış değilim. Siz de anlamadıysanız bu anlamayışı anlayışla karşılarken hala uzamakta olan bu yorumu nasıl olur da bitiremiyorum, kendime şaşıyorum. Ayrıca elinde silah olan bir kişinin şu anda bana bakması ve gez göz arpacığı her an denk getirebilme ihtimalinin bulunması beni bir hayli geriyor. Ben bir kahve sigara yapayım en iyisi. Saygılar..

D!mple Rock dedi ki...

@ Semaca, paylaşımın için teşekkürler. Hayatla sürekli bir inatlaşma haliyle hayatta kalmaktayım zaten ;} inadına..

@Burhan, hahahah. Saçmasın falan ama adamsın be. Çok güldüm, içten ve de dıştan ^^ Akıl da kımıl kımıl maşallah. Breynstorming yapılası, sevilesi >,<

Burhan dedi ki...

beynin bedava olduğu bir ülkede çeşitli fırtınaların çıkması gayet doğal. Sonuçta adam dediğin hatasında ısrar etmeyen ve çabalayan insandır. Bir de şefkatli ki off sorma gitsin. aslında akli dengem kişiye göre turnusol kağıdı kıvamında olduğundan mütevellit ne zaman bu blogu okusam şaha kalkası geliyor. açıkçası ben de şaşkınım. karşılıklı kişilik reklamlarını inovatif bir kulvarda ele alıp her türlü proaktif düşünüp bazen küçük bazen de büyük sektörleri swot analizi harmanlayıp çeşitli fikir paylaşamına varım diyor şahsım.

D!mple Rock dedi ki...

Akli, ulvi, münzevi vb ne kadar dengem varsa benim şu sıralar hepsi şaştı. Al birini vur diğerine kuru gürültü yapsınlar, o derece \m/

Çok da pis reklam yaparım konu gelmişken, o kadar ki, dezavantajı avantaj diye satacak kadar.. Hedef kütlelerin kafalar tokuşana, inovasyon denen zımbırtılar kızışana kadar..

Buarada coştum gittim de, konu neydi Monşer? >,< Ayrıca bknz: sona yaklaşırken başı unutmak:

Burhan dedi ki...

içten yanmalı bir motor gibi ruhum. Sanırım Memento'nun volume 2 sine can vermekteyiz. Sonu gördük de başını bilmiyoruz. kısa süreli bir kebelek etkisi. her an requiem for a dream de bir kolu kayıp gezecekmişiz gibi. kendimi smart water reklamındaki i pad li sayko gibi görür oldum bir an. konu içinde zaten.

D!mple Rock dedi ki...

Ben de ipaid diyen bir baba gibi hissettim. Maskulen zamanlar..

Burhan dedi ki...

winter is coming...

D!mple Rock dedi ki...

okkibby >,<