Cuma, Mart 14, 2008

teardrops n blues flakes.


Geçen gece ojemi tazelerken, arkasından "Sometimes I Feel Like Screaming" çaldığı , görüş alanımın gözlerimdeki buğudan 1 metreden bile aza indiği bi anda masamın üzerine damladı ojenin fırçasından..

Şarkı bu şarkı olmasaydı çalan, görüş alanım dar olmasaydı o kadar, o an, şu siyah damlacığa bi anlam yüklemeye çabalamaz, hiç olmaya çalışmazdım O'ralı..

2 yorum:

Cevval Portakal: dedi ki...

Ben çalan parça yüzünden önce taşı çabuk ısınıp parmağı yakan ucuz çakmağa, ardından da onun yaktığı sigaranın gözüme kaçan dumanına anlam yüklediğimi bilirim, kuzen. Hani biraz daha uzun olsa bükülüp katlanan izmarite kadar gidiyordum.
3X Combo'ya koşuyordum.

D!mple Peach Rock dedi ki...

ben de uzunca bi zaman, trafik ışıklarına, yanaklarımdan süzülen incik boncukların sebeb-i ziyaretlerine takıldım. sonra anlamı aldım plakalara, yol kenarı bariyerlerine, kapı gıcırtısına kadar çektim. anahtar sesinden de ürkerim o günlerden beri. üstüme kitlendiği günlerin cilvesine yenik..
otogar kokusuna bile başka anlamlar kazandırabilecek kadar bi alemim. sanki ordaki adamlar, yollar, tozlar, yırtık prtık biletler birleşmiş de, O'na katılmış. O da çıkmış gitmiş. Şimdi bişey kalmamış..

Senin kuzen şimdi fark eylemişşş,
içten içteen ne de doluymuş da yazmış açılmışş. (: